МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Перелік міст побратимів, які допомагали та продовжують допомагати нашому місту
З метою налагодження взаємовигідних ділових контактів, а також розвитку зв’язків Кременчука з регіонами інших країн, для більш повного розкриття його економічного, науково-технічного та культурного потенціалу в контексті євроінтеграції держави, вважається за доцільне розвивати побратимські відносини м. Кременчука з іноземними містами. Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради здійснює зовнішні зносини в межах повноважень, передбачених Конституцією та законами України, відповідно зовнішньополітичного курсу та зовнішньоекономічної політики України.
Основними елементами успішного співробітництва з містами-побратимами є:
1. Створення спільної, двосторонньої, довгострокової програми конкретних заходів з зазначенням відповідальних за їх виконання.
2. Забезпечення підтримки і активного сприяння з боку міських органів влади поряд із залученням до програм співробітництва підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності, а також окремих зацікавлених осіб.
3. Залучення місцевих засобів масової інформації (друковані видання, радіо) для висвітлення питань такої співпраці та зростання інтересу та зацікавленості до програм міст-побратимів.
4. Здійснення наступних обмінів і проектів:
-
економічні (бізнес-зустрічі, круглі столи);
-
обміни між органами влади;
-
міжетнічні програми (фестивалі, фільми, лекції, вивчення культур, традицій, звичаїв);
-
освітні обміни та проекти (обміни учнями шкіл, студентами вищих навчальних закладів, навчання вчителів).